montego hop fest – kali – 23/05/2020

Našim headlinerom na Montego HOP FESTE 2020 je KALI!

V poradí druhý interprét, ktorý je zároveň aj headlinerom je KALI- KONEC JE NOVY ZACIATOK
KALIho asi netreba nejak zvlášť predstavovať, za všetko hovorý jeho tvorba. ❤

Jeden s najúspešnejších Slovenských raperov, ktorý má na konte viacero zlatých, platinových a viacplatinových ocenení za predaj albumov. V roku 2016 získal viacero umiestnení v rebríčku populárnosti, každoročne vyhláseným spoločnosťou Google. V rebríčku najpopulárnejších celosvetových videí sa umiestnil na 9.mieste s piesňou VEĽA SLOV. V rebríčku najpopulárnejších Slovenských videí obsadil hneď 4 priečky:
1.miesto – VEĽA SLOV
3.miesto – ZLÝ PRÍKLAD
5.miesto – JAZDA
6.miesto – PÚŠŤAM ŤA

Jeho debutový album, Pod maskou je pravda vydal v roku 2010. Ďalší album, Načo čakať, vyšiel rovnako v roku 2010. V roku 2011 pokračoval albumom Koniec je nový začiatok. Kvôli finančným problémom mal tento album byť posledný, avšak Kalimu v tejto situácií pomohol Don Čičo, čo sa odrazilo v roku 2013, keď vyšiel diss, Škola repu, na ktorom hosťoval rapper Momo. V roku 2017 sú však s Momom podľa Kaliho slov, dobrí kamaráti.

Svoju debutovú vec vydal vo februári 2008, produkciu mu obstaral známy DJ z H16 Abe a už vtedy sa začalo hovoriť o ďalšom reperovi z Petržalky. Track “Zaplať keď si je*al” sa stal zrazu číslom 1 v hitparáde na Hip-Hop.sk

Kali sa do povedomia dostal hlavne skladbou „Som hrdý“ s produkciou od Smarta, na ktorú bol natočený videoklip. V tracku používal Double-time. V klipe sa objavil raper Gamba a DJ Grimaso.

Už po vydaní albumu Zlý Príklad, v rozhovore pre High-Life, sa priznal, že chce ukončiť svoju kariéru, že má na pláne ešte jeden album a nakoniec dvojalbum Dezert. Na pláne mal album Psycho, ten bol však neskôr premenovaný na Dezert a tým sa stal Kaliho posledným plnohodnotným albumom.

VSTUPENKY:
Prvých 100ks – 12,99€ – VYPREDANÉ
❗ Drhá vlna 300ks – 15,99€ ❗
Tretia vlna – 18,99€
Na mieste – 25€

Kúpiť lístky na EGO, Nerieš do Montega

? MONTEGO music club ?
▶ INSTAGRAM: www.instagram.com/montego_music_club
▶ FACEBOOK: www.facebook.com/clubmontego/
▶ WEB PAGE: www.montegoclub.sk
▶ YOUTUBE: https://row.sk/gfSXI

Info na tvoj email

Montego Music Club Autorom článku je:

Moderný hudobno-tanečný klub v Rimavskej Sobote, kde si každý príde na svoje. House, hip-hop, latino či Oldies - hráme pre ľudí to najlepšie zo sveta hudby.

Prvý komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *